The Family Fest: een bijzonder familiefeest.
Voor een familiereünie of -feest wil je zeker zijn van een doorslaand succes. Je ziet elkaar immers maar één keer jaar! Daarom hebben we een vrolijk en afwisselend arrangement voor je samengesteld.
Het feest begint al om 11:00 uur met een verrassende brunch, heerlijk relaxen en genieten van een keur aan vers gebakken broodjes, sapjes, voor iedere smaak heerlijk beleg. En natuurlijk de beste koffie waar Queens om bekend staat. Uiteraard zijn er ook vele soorten thee.
Na een korte verfrissende wandeling staan de luxe sportsteps je klaar voor een tocht door de onontdekte parel van Midden-Nederland. De mooie doorkijkjes, de grachten en de gezellige pleinen zullen je verrassen. Net als alle historische plekken die onvermoede verhalen prijsgeven.
Na twee uur steppen ga je weer terug naar Queens voor een zinnestrelende ervaring. Ben je een wijnliefhebber? Kies dan voor de “High Wine”. Liever een paar ambachtelijk en regionaal gebrouwen bieren? Kies dan voor de bijzondere bierproeverij.
Tijdschema (voorbeeld):
11.00 uur. Brunch bij Queens met (met broodjes, verse fruitshake, lekker beleg, gekookte eitjes en koffie of thee)
12.30 uur. Steps ophalen in de Oliesteeg voor een ludieke en gezellige steptocht langs de grachten en de pleinen van de historische binnenstad. Naar wens het eerste uur onder begeleiding van een gids die alle bezienswaardigheden van tekst en uitleg voorziet (meerprijs: € 40,-).
15.00 uur. Aankomst bij Queens keuze uit:
- Bierproeverij: een presentatie van een ambachtelijke Amersfoortse brouwer met daarbij traditionele hapjes.

- High Wine, biologische wijnen met zoete en hartige hapjes, later in de middag mogelijk.
17:00 uur. Einde arrangement. Maar mét de mogelijkheid om op één van de aangrenzende pleinen te genieten van muziek, hapjes en een eventueel diner.
Richtprijs: € 37,00 p.p., minimaal 8 personen.
